Výrobní možnosti

Výrobní možnosti 

Sériovou výrobu rotačních součástí provádíme třískovým obráběním na soustružnických automatech do průměru součásti 40 mm. Výrobu dílů v jednotlivých kusech nebo velmi malých sériích zajišťujeme na univerzálních obráběcích strojích, jako jsou soustruhy, frézky, vrtačky nebo brusky. Na těchto strojích jsme schopni obrábět prakticky veškeré kovové materiály, jako je ocel, nerez, hliník, různé slitiny mědi nebo různé druhy technických plastů.

Tato výroba je vhodně doplněna zámečnickou a servisní dílnou, která je vybavena stroji pro beztřískové dělení materiálu, ohýbaní plechů, prostřihování otvorů a v neposlední řadě i svářečským pracovištěm. Zde je možné provádět výrobu různých konstrukcí z ocelových profilů nebo plechových dílců. Nově vybavení kovovýroby poskytuje také možnost řezání plazmou.

Servisní dílna je vybavena ručním montážním nářadím pro opravy strojů se specializací na zařízení potravinářských provozů, a to včetně oprav a rekonstrukcí elektrických částí.
typově široké strojní a dílenské vybavení umožňuje kompletní výrobu jak jednotlivých součástí, tak větších konstrukčních celků i atypických zařízení.

Povrchové úpravy (zinkování, chromování, fosfátování, černění a práškové lakování) zajišťujeme v kooperaci.

Naše společnost staví na úzké spolupráci se zákazníkem založené na vysoké kvalitě produktů, krátkých dodacích lhůtách a na kvalitním servisu a službách přizpůsobených konkrétním potřebám každého odběratele. Kvalifikovaný tým našich zaměstnanců je připraven řešit s Vámi zakázku od konzultace nad výkresy až po logistiku.

Pro realizaci zakázek jsou důležité především tyto podklady:

• Výkresová dokumentace
• Množství vyráběných dílů

Další info a e-shop viz.: kovovyroba.llcomp.cz


© LL spol. s r.o., webmaster@llcomp.cz

Napsat komentář