Rámy na palety

SKLÁDACÍ NÁSTAVBOVÉ RÁMY NA PALETY

Rámy na paletyPopis:
Nástavbový rám na paletu, skládající se ze dvou dílů, je vyroben jako svařenec z konstrukčních trubek běžné jakosti s křížovou výztuhou. Tu lze v případě potřeby

(vyžaduje-li to charakter přepravovaného materiálu) doplnit odnímatelnou střední příčkou nebo drátěným výpletem. Ve spodní části rámů jsou navařeny zarážky, které po montáži obepnou paletu, ve vrchní pak opěrky pro usazení druhé palety. Posuvné západky umístěné na svislých částech rámu umožňují po naplnění palety pevné uzamčení rámu pro přepravu.

Standardní povrchová úprava je provedena v zelené barvě (po dohodě možno i jiná).

Použití 

Nástavbové rámy na palety slouží k manipulaci, dopravě a uložení zboží na klasickou EURO-paletu. Výhodou je možnost stohování a tím účelnější využití skladových prostor nebo ložné plochy dopravního prostředku, např. u standardního návěsu dojde k navýšení z 33 ložných palet na 66 ložných palet. Další nespornou výhodou je, že rámy je možné složit, a tím dosáhnout značné úspory místa ve skladech nebo při dopravě.

Jmenovité rozměry: 

Hmotnost rámu: 29 kg, nosnost rámu: 500 kg

Montáž:

Montáž rámu, který se skládá ze dvou částí, se provádí tak, že nejdříve tyto dvě části nasuneme na paletu. Zarážky ve spodní části musí dosednout na krajní prkna palety. Po naplnění obě části spojíme posuvnými západkami, čímž dosáhneme pevného a kompaktního celku. Při rozebírání postupujeme opačně.

Cena:

na vyžádání.

viz také kovovyroba.llcomp.cz/ramy-na-palety

© LL spol. s r.o., info@llcomp.cz

Napsat komentář